Lale Pide Hakkında | Afyon Lale Pide & Döner

afyonlale-favicon

Hakkımızda

Lale Pide Salonu olarak 1983 yılında Afyonkarahisar halkına kaliteli yemekler hazırlamak üzere kapılarımızı açtık. O gün bugündür Afyon halkının desteğiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İlk başta yalnızca Afyon’u hedeflesek de şu anda sadece Afyonkarahisar’dan değil, tüm Türkiye’den ürünlerimizi tatmaya gelen müşterilerimiz bulunuyor.

Ürün çeşitliliğimiz, müşteri memnuniyetimiz ve tamamen kendimize has biçimde hazırladığımız ürünlerle yaşayacağınız tarifsiz tecrübeye kefiliz.

Afyon’da yıllardır tüm halkın ve esnafın sevdiği, saygıdeğer bir restoran olmaktan gurur duyuyoruz. Henüz ürünlerimizi denemediyseniz hemen buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik ilk siparişinize özel lale10 koduyla %10 indirimli bir şekilde lezzetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Afyonkarahisar’ın geleneksel lezzetlerinin yanında döner, çorba, tatlı gibi geniş ürün yelpazemizle lezzet için çalışıyoruz.

Keşkek

Afyon’a özel usülle keşkeğimiz tahıl ürünleri ve büyükbaş hayvanlardan yapılıyor, lezzetine doyum olmuyor.

Çorbalar

Çorba çeşitlerimiz arasında tandır, işkembe, mercimek, paça çorbaları gibi çorbalar bulunuyor.

Kırmızı Etli Ürünler

Kırmızı et seven müşterilerimize özel ekmek arası et döner, lavaş dürüm, iskender ve pilav üstü et döner çeşitlerimizle hizmet veriyoruz.

Beyaz Etli Ürünler

Tavuk düşkünü müşterilerimizi de es geçmiyoruz, tavuk ızgara, göğüs ızgara ve kanat ızgara gibi tavuk çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tatlılar

Tatlı çeşitlerimizi hatırlatmadan geçmek olmaz, ister kaymaklı ister kaymaksız kabak tatlısı, ekmek kadayıfı ve sütlaç çeşitlerimizle yemek sonrası lezzet şölenine devam edebilirsiniz.

Gerek kırmızı et, gerek beyaz et içeren tüm ürünlerimizde %100 yerli ve kendimize ait hayvanlar kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin yıllar önce tattığı lezzet, bugün de aynı şekilde devam ediyor.

Ürünlerimizin hiçbirinde herhangi bir doymuş yağ, domuz eti ve türevleri kullanılmamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Lale Pide’nin müşteri memnuniyeti bakış açısı hiçbir zaman değişmedi.

Kapılarımızı açtığımız ilk yıldan beri müşterilerimizi kapıdan girer girmez güler yüzle karşılamaktan, isteklerini yerine getirmekten ve yaşadıkları sorunları çözmekten bir an olsun vazgeçmedik.

Bu da bize senelerdir süregelen kaliteli restoran imajı kazandırdı, Afyonkarahisar için Lale Pide sadece bir restoran değil, sıcak bir yuva.

Lale Pide Gelenekleri

Afyonkarahisar’ın hayırseverleri ve kendi imkanlarımız dahilinde, her sene ramazan ayında bir gün bile ara vermeden ramazan ayının sonuna kadar durumu olmayan vatandaşlarımıza ücretsiz iftar menüsü ikram ettik.

Ayrıca restoranımıza gelemeyecek durumda olan birçok durumu olmayan vatandaşımızın iftar menüsünü tek tek evlerine kadar götürdük, götürmeye devam edeceğiz.

Konumumuz

Lale Pide restoranımız Afyonkarahisar’ın merkezinde bulunan meşhur İmaret Camii’nin hemen karşısında bulunuyor. Tam adres bilgilerimiz ise şöyle;

Marulcu, Kurtuluş Cd. No:9, 03200 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Google haritalar üzerinden direkt yönlendirme almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Afyonkarahisar Lale Pide & Döner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir